Rozkvetlá okna

Rozkvetlá okna

Celoročně kvetoucí okenní truhlíky jsou snem snad každé ženy a jsou nejjednodušším prostředkem, jak přinést krásu a vůni květin do bezprostřední blízkosti vašeho domu nebo bytu, a to nejen během letních měsíců, ale po celý rok.

PROZKOUMAT

Pomocí našich rostlin a truhlíků můžete vytvořit celoročně oslnivý a zároveň sezónně proměnlivý výhled z Vašeho okna.

Jaro je obdobím obnovy a nového začátku, a tak by i Vaše okenní truhlíky měly vyzařovat tuto svěžest a energii. V tomto období můžete do truhlíků nasadit kvetoucí cibuloviny, jako jsou tulipány, narcisy nebo krokusy, které dodají Vašim oknům veselou atmosféru. Další možností jsou rané jarní kvetoucí rostliny, jako jsou např. violky, sedmikrásky a petrklíče.

Léto je časem prázdnin, slunce, tepla a radosti života, a tak by i Vaše okenní truhlíky měly být plné barevných a bujných rostlin, se záplavou květů. V létě můžete do truhlíků nasadit oblíbené letničky, jako jsou petúnie, surfinie, begonie, lobelky, bakopy nebo pelargonie, které budou kvést po celou sezónu a přinesou do Vašeho domova radostné a osvěžující barvy.

Podzim přináší do Vaší zahrady a domu bohatou paletu podzimních barev a textur, které můžete využít i ve Vašich okenních truhlících. V tomto období můžete do truhlíků nasadit chryzantémy, vřesy, vřesovce a hebe.