Nám se nelení, Vám se zelení...     ...od roku 1924 

pro velkoodběratele
734 328 968
konifery@konifery.cz

zahradní centrum

Nářadí, květináče

Sortiment obchodu máme rozšířen i o prodej zahradních potřeb. Výběr zahradního nářadí máme sice omezený, ale dostatečný pro běžnou údržbu Vaší zahrady. Prodáváme rýče, hrábě, lopaty, lopatky, sázecí kolíky, nůžky, srpy, hadice atd. Vždyť ne nadarmo se říká: ‘Nářadí a nástroje dělají odborníka.

Aby Vaše radost z nákupu nového přírůstku byla úplná, můžete si vybrat i nový obal, a podpořit tak krásu rostliny k dokonalosti. V nabídce máme obaly, květináče, misky, podmisky, korýtka, truhlíky, keramické výrobky. Nabízíme výběr z mnoha velikostí, tvarů, různorodého materiálu (keramika, PVC, sklo) či dekoru (glazura, kanelování), designu, pro exteriér i interiér.

V poslední době jsou velmi oblíbené mrazuvzdorné keramické květináře či kamenná korýtka osázená zakrslými dřevinami a doplněna sukulenty, vřesy.

Pozn. nezapomínejte, že samotný květináč může podtrhnout estetické vlastnosti rostliny, ale v prvé řadě musí dostatečně plnit potřeby rostliny pro její růst. Rostlina v květináči má izolovaný kořenový systém, proto je třeba nutná pravidelná zálivka, dodatečný přísun živin nebo výměna substrátu.

barevná keramika barevná keramika1glazovaná keramika keramika1glazovaná keramika1keramika netkaná textilie PVC sklozahradnické nářadí2zahradnické nářadí

Partneři:

Svaz školkařů ČR
www.svaz-skolkaru.cz
Zahradnický vyhledávač
www.hortiflora.cz
Navštivte nás
KONIFERY s.r.o. - idatabaze.czOkrasné dřeviny - idatabaze.cz

Obchodní podmínky | Webdesign    

Copyright 2014. Konifery.cz - Okrasná školka