Nám se nelení, Vám se zelení...     ...od roku 1924 

pro velkoodběratele
734 328 968
konifery@konifery.cz

zahradní centrum

Vánoční stromky

Živý vánoční stromeček ozdobí, rozzáří a provoní Váš domov a dodá tu pravou vánoční atmosféru. Přijďte si proto vybrat z naší nabídky řezaných nebo kontejnerovaných vánočních stromků.

Sortiment vánočních stromků:

 

DOPORUČENÍ - péče o vánoční stromeček

Živý řezaný stromek je potřeba skladovat v chladném prostředí, nejlépe v nádobě s vodou. Aby stromek lépe nasáknul vodu, doporučuje se odříznout špalíček na kmínku, o tloušťce cca 1-2 cm. Neořezávejte však kůru po obvodu, stromek saje vodu pletivy pod kůrou. Vodu dle potřeby doplňujte.

Stromeček v kontejneru je ideální pro výzdobu terasy, balkónu, vstupu do domu i předzahrádky. U stromečku v kontejneru do bytových prostor je potřeba dodržet fáze otužování. Nejprve stromek přeneste na několik dní do místa s teplotou 5-10 °C např. sklep, garáž, poté přeneste do nevytápěné místnosti o teplotě 15-18 °C. Ve vytápěné místnosti stromek nechte co nejkratší dobu. Samozřejmostí je zalévání a pozor na přeletí. Po vánocích je opět nutné dodržet postup v opačném pořadí. Stromek uskladněte v místnosti o teplotě 1-5 °C až do období, kdy nehrozí mráz. Stromek si nechte v mobilní nádobě, nebo zasaďte do volné půdy.

Partneři:

Svaz školkařů ČR
www.svaz-skolkaru.cz
Zahradnický vyhledávač
www.hortiflora.cz
Navštivte nás
KONIFERY s.r.o. - idatabaze.czOkrasné dřeviny - idatabaze.cz

Obchodní podmínky | Webdesign    

Copyright 2014. Konifery.cz - Okrasná školka